WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

@foto-berski 2024

FOTO BERSKI

Co zawiera cena usługi fotoreportażu ślubnego ?

 

 

Pracę jednego fotografa (czas pracy max. 16 godzin)

 

Minimum 500 -600 wyselekcjonowanych i poddanych indywidualnej edycji zdjęć w wysokiej rozdzielczości

 

Autorską obróbkę zdjęć

 

Galerię Internetową dla Was i Waszych Gości - aktywną nawet rok po ślubie

 

Nośnik pamięci USB w eleganckim ślubnym opakowaniu

 

Krótką sesję plenerową w dniu ślubu

 

Gwarancję bezpieczeństwa wykonania reportażu

 

W zależności od pakietu cena może, ale nie musi zawierać reportażu z sesji plenerowej w innym dniu niż dzień ślubu.

 

Pakiety nie zawierają albumu / fotoksiążki. Wykonanie albumu / fotoksiążki następuje po oddaniu reportażu w wersji elektronicznej

i indywidualnym wyborze zdjęć. Każdy album wykonuję ręcznie na podstawie indywidualnego projektu.

 

 

Gdzie możemy wykonać sesję plenerową / sesję narzeczeńską ?

 

Przede wszystkim chciałbym spełniać Wasze marzenia. Jeśli Wasz pomysł na sesję jest na prawdę dobry, pojadę na drugi koniec kraju. Cena sesji plenerowej przedstawiona w ofercie dotyczy reportaży w promieniu 100 km od miejsca ślubu. Bardziej odległe reportaże nie kosztują więcej, pokrywacie tylko zwiększone koszty dojazdu. Dla mnie kluczowa jest dobra pogoda i odpowiednie światło. Jeśli w dniu umówionej sesji  pogoda nie dopisze, zmienimy datę na inną bez dodatkowych kosztów. Najważniejszy jest efekt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co z kosztami dojazdu i noclegu dla fotografa?

 

 

Cena reportażu zawiera już koszty dojazdu do 100 km (w jedną stronę) od mojego miejsca zamieszkania. Zawsze jestem niezależny przemieszczając się własnym samochodem. Podobnie podczas sesji. Jeśli przebieg samochodu nie będzie zbyt duży, zabiorę Was komfortowo na sesję plenerową własnym samochodem. Pokonanie większych odległości nie generuje dużych kosztów. Najczęściej nie proszę o nocleg. W wyjątkowych sytuacjach porozmawiamy o tym indywidualnie.

 

 

Jak wygląda praca fotografa w dniu ślubu?

 

Pracę rozpoczynam zgodnie z naszymi ustaleniami od przygotowań. Czasami odwiedzam wcześniej również salę weselną i kościół. Spotykamy się w salonie kosmetycznym lub u Was w domu. Jestem z Wami do godziny 1:00 w nocy. Proszę, zaplanujcie wszystkie ważne wydarzenia przed godziną końca mojej pracy. Spokojnie, nie wyjdę z sali weselnej  o równej 1.00, jeśli na weselu będzie działo się coś ważnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy otrzymamy nasze zdjęcia?

 

Staram się przekazać Wam obrobione zdjęcia w terminie max 60 dni od daty wykonania całego reportażu. Termin oddania zdjęć może różnić się na początku i końcu roku kalendarzowego. Im bliżej końca roku, tym dłuższy okres oczekiwania. Jeśli wyrazicie zgodę na publikację zdjęć na moim profilu FB, zrobię dla Was krótki wpis już kilka dni po ślubie.

 

 

Ile trwa sesja plenerowa?

 

Sesja plenerowa trwa około 2-3 godzin. Na więcej nie wystarczy Wam siły. Oczywiście należy doliczyć czas na podróż i krótkie przejazdy pomiędzy wybranymi miejscami. Warto zabrać ze sobą mały batonik i butelkę wody. W razie potrzeby wygodne buty na zmianę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybraliśmy Ciebie, co dalej? Umowa?

 

Bardzo mi miło, że obdarzyliście zaufaniem właśnie mnie. Teraz czas na spotkanie. Pokażę Wam próbki materiałów oraz swoje porfolio. Ustalimy szczegóły, poznamy się. Na końcu spotkania, jeśli będziemy czuć, że nadajemy na tych samych falach, podpiszemy umowę. Zadatek w wysokości 10% wartości umowy zabezpieczy interesy zarówno moje jak i Wasze.

 

 

Czy masz drugiego fotografa na wypadek zdarzeń losowych?

 

Tak, zawsze mam w rezerwie fotografa, który prezentuje podobny do mojego poziom fotograficzny. Razem uczyliśmy się i przez kilka lat razem współpracowaliśmy. Mamy podobny styl i podejście do klienta. Możecie być spokojni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specjalnie dla Was przygotowałem w jednym miejscu listę najpopularniejszych pytań, które zadajecie sobie przed spotkaniem ze mną. Mam nadzieję, że FAQ ułatwi Wam podjęcie decyzji.

 

 

FAQ

    FOTO-BERSKI